łańcuszki celebrytki

Naszyjniki celebrytki – jak je nosić?

Biżuteria, to ozdoba każdej kobiety. W poprzednich epokach prawdziwą furorę robiły perły oraz ogromne naszyjniki okraszone kamieniami ozdobnymi. W dzisiejszych czasach przyszła moda na prostotę, a na szczytach list popularności znajdują się łańcuszki celebrytki. Co to takiego i na jaką okazję można bez żadnego skrępowania założyć biżuterię tego rodzaju?

Naszyjniki celebrytki – co to takiego?

Biżuteria, jaką gwiazdy zakładają, by błyszczeć na szklanym ekranie, od wielu lat budzi wielkie zainteresowanie i niesłabnące emocje. Biżuteria noszona przez gwiazdy na co dzień również jest tematem komentarzy, jakie można przeczytać w kolorowej prasie. Który łańcuszek celebrytkę wybrać, aby choć przez chwilę poczuć się jak sławna postać? Na jaką zawieszkę się zdecydować? Lepsze będzie serduszko, żyletka czy może nieskończoność? Złote celebrytki dostępne są w różnych wersjach.

Sama zawieszka czy w komplecie?

Im więcej biżuterii, tym lepiej – z takiego właśnie założenia wychodzi wiele pań. Jedna złota celebrytka to przecież zdecydowanie za mało! Każda okazja wymaga nieco innej stylistyki. Na przykład na spotkanie biznesowe raczej trudno iść z trupią czaszką na szyi, lecz na imprezę ze znajomymi taki naszyjnik celebrytka sprawdzi się doskonale. Do kompletu można dobrać również bransoletkę czy kolczyki stylizowane na takie, jakie noszą gwiazdy. Marzenia są w zasięgu ręki, warto po nie sięgać. Elegancka biżuteria sprawi, że każdy może poczuć się jak sławna i rozpoznawalna osoba znana ze szklanego ekranu.