Zalety espadryli

Oferta producentów obuwia jest tak duża, że każda z pań na pewno znajdzie swoje ulubione modele. Jednak warto zaznaczyć, że wśród butów letnich prym wiodą różnego typu espadryle. To bowiem najczęściej wybierane buty, które cechują się ogromną wygodą, są lekkie, niedrogie a przy tym też przewiewne, dzięki czemu doskonale wpasowują się w letnie trendy. Co najważniejsze też, espadryle pasują do wielu rzeczy.

Espadryle dla pań i panów

W naszym kraju szczególnie popularne są espadryle damskie, a wśród nich przede wszystkim te ze sznurkową podeszwą. Wielu producentów do wykonywania espadryli coraz częściej wykorzystuje naturalne trawy, a ich górna część zwykle robiona jest z płótna bawełnianego albo też lnu. Coraz częściej w sieciówkach znajdujemy też espadryle ze skóry naturalnej lub skóry ekologicznej. W Polsce najwięcej espadryli kupują panie, jednak na rynku dostępne są też wersje dla panów. Te z kolei bardziej popularne są w cieplejszych krajach Południowej Europy. To właśnie tam panowie noszą espadryle na zmianę z trampkami czy mokasynami.

Różne modele espadryli

Najpopularniejsze modele espadryli, które dedykowane są zarówno paniom, jak i panom to te zakryte, wsuwane. Na drugim miejscu plasują się espadryle (https://pantofelek24.pl/ser-pol-19-Buty-espadryle.html) z odkrytą piętą lub odkrytymi palcami. Niemniej jednak popularne są espadryle na koturnie, które są alternatywą dla sandałów na szpilce. Ten model espadryli jest dużo wygodniejszy, stabilnej trzyma stopę, a też równie dobrze prezentuje się do spódnic i sukienek, jak sandały czy szpilki.