Lemon Haze – sativa gotowa do uprawy indoor i outdoor

Lemon Haze to odmiana konopi będąca dominującą sativą, która ma słodki i cytrynowy smak. Znany jest również ze swoich silnych właściwości poprawiających nastrój.

Czym charakteryzuje się znana odmiana Lemon Haze?

lemon hazeLemon Haze to odmiana konopi o cytrynowym smaku. Została wyhodowana w wyniku połączenia Lemon Skunk i Silver Haze. Warunki uprawy tej odmiany są takie, że potrzebują więcej słońca niż inne odmiany konopi, są odporne i można je uprawiać w chłodniejszym klimacie. Sprawdzają się zarówno jako konopie do uprawy indoor i outdoor.

Lemon Haze jest uważana za najpopularniejszą odmianę konopi, a wielu hodowców stara się uprawiać tę odmianę ze względu na jej wyjątkowy smak. Odmiana tej konopi ma wysokie stężenie THC, które ma właściwości lecznicze.

Efekty odmiany konopi stają się coraz bardziej popularne wśród konsumentów ze względu na wysoką zawartość THC i zauważalną zawartość CBG na poziomie 2%. Rośliny te zapewniają wiele korzyści zdrowotnych, których przeciętny człowiek może nie być świadomy.

Pacjenci zgłaszają, że w trakcie działania czują się pobudzeni, a symptomy ich schorzeń psychologicznych tymczasowo znikają. Całość jest zakończona przyjemnym uczuciem relaksu, a także wzrostem apetytu.

Jaki jest smak i aromat odmiany konopi Lemon Haze?

Odmiana konopi Lemon Haze to sativa zawierająca kombinację genetyki sativa, indica i ruderalis. Ma wspaniały zapach o owocowym, cytrusowym smaku. Jednak to nie wszystko, bo w trakcie korzystania z niej można poczuć elementy limonki, grejpfruta, drewna, a nawet pieprzu. To bogactwo smakowe jest zapewnione przez trzy terpeny: terpineny, mircen oraz kariofilen. Możesz również sam się przekonać kupując nasiona lemon haze u Pana Pestki.