nasiona marihuany

Nasiona marihuany – wybierz odpowiednie, aby otrzymać pożądany efekt

Istnieje duże zapotrzebowanie na nasiona marihuany, a firm oferujących nasiona na sprzedaż jest więcej niż kiedykolwiek. Jeśli jesteś początkujący w uprawie marihuany, masz wiele możliwości wyboru. Jednym ze sposobów na dokonanie właściwego wyboru jest zadanie sobie kilku pytań.

Nasiona marihuany: jaki rodzaj rośliny chcesz uprawiać?

Najpopularniejsze odmiany to indica i sativa – to określenie używane w katalogach nasion. Ale są też hybrydy, które łączą różne szczepy. Odmiany indica i sativa dają różne efekty, ale obie są przydatne w medycynie.

Jaki rodzaj rośliny chcesz uprawiać?

Jeśli uprawiasz kwiaty, nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Niektórzy ludzie lubią duże kwiatostany, inni wolą małe kulki. Niektórzy ludzie lubią haszysz, inni koncentraty lub przetwory jadalne. W zależności od swoich potrzeb, inna odmiana może się lepiej sprawdzić.

Czy jesteś początkującym użytkownikiem roślin?

nasiona marihuany

Zanim kupisz swoje pierwsze nasiona marihuany, ważne jest, abyś zrozumiał, co jest potrzebne do pomyślnej uprawy i uzyskania wysokiej jakości produktów końcowych. Na przykład, jeśli kupisz nasiona feminizowane, będą one produkowały same żeńskie rośliny (bez męskich). To znaczy, że wszystkie będą miały kwiaty mające właściwości medyczne.

Możesz kupić nasiona marihuany z wielu źródeł

Punkty sprzedaży nasion jak np. ten tutaj są dostępne, ponieważ nasiona są legalne do celów kolekcjonerskich; oznacza to, że wiele sklepów sprzedaje nasiona marihuany i zwykle w formie feminizowanych lub regularnych odmian. Dla pewności sprawdź lokalne prawo przed zakupem, jeśli nie mieszkasz w Polsce. Uprawa roślin z THC lub CBD jest nielegalna w naszym kraju, chyba że posiadasz zezwolenie.