planując ślub zadbaj o detale - eleganckie ślubne kolczyki

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię ślubną?

W ten wyjątkowy dzień, jakim jest ślub pani młoda chce wyglądać najpiękniej jak tylko się da. Suknia musi być idealna, fryzura i makijaż również. Nie może zabraknąć także biżuterii ślubnej, która podkreśla urodę i wyjątkowość tego dnia. Powinna być ona modna, elegancka, a zarazem dobrze wyglądać.

Jaka biżuteria ślubna jest modna w tym sezonie?

Oczywiście obrączki to podstawa. Ale oprócz obrączki ważne są przede wszystkim ślubne kolczyki oraz łańcuszek. Są to dwie rzeczy, które są widoczne i powinny podkreślać makijaż i fryzurę panny młodej. Jakie kolczyki na ślub są najlepsze? Kolczyki należy dobrać do fryzury i kształtu twarzy. Jeśli twarz jest okrągła to najlepsze będą nieco dłuższe kolczyki. W przypadku pociągłej twarzy świetne będą małe kolczyki. Z łańcuszkiem jest nieco prościej. Powinien on idealnie współgrać z dekoltem sukni i to jest najważniejsza rzecz. Warto wybrać komplet biżuterii Swarovski zamiast kupować osobno kolczyki, łańcuszek i bransoletkę. Najmodniejsze wzory w tym sezonie to złota biżuteria z drobnymi brylancikami. Prostota i minimalizm jest obecnie najchętniej wybierana.

Gdzie kupić dobrą biżuterię ślubną?

Wybierając biżuterię należy znaleźć jubilera, który zna się na swoim fachu. Powinien mieć on w swojej ofercie wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Biżuteria Swarovski to najlepszy wybór, jeśli chodzi o biżuterię ślubną. Jest to jakość sama w sobie. Jubiler z doświadczeniem to podstawa. Powinien on być nie tylko sprzedawcą, ale także świetnym doradcą w wyborze biżuterii.