złote nausznice Marko

Kolczyki nausznice – stylowa biżuteria dla każdej kobiety!

My kobiety uwielbiamy biżuterię. Stanowi ona dopełnienie naszych stylizacji i dodaje nam pewności siebie. To właśnie dzięki niej czujemy się piękne i wyjątkowe. W ostatnim czasie na popularności zyskały kolczyki nausznice z oferty sklepu Marko. Są one doskonałą alternatywą do klasycznych kolczyków. Poniżej podpowiemy wam jak je nosić i dlaczego są one doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji.

Jak założyć kolczyki nausznice?

Zakładanie nausznic z Marko jest banalnie proste, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane. Kolczyki nausznice składają się z części ozdobnej oraz podtrzymującej kolczyk. Wystarczy tę drugą część przełożyć przez dziurkę w uchu, ułożyć nausznicę na małżowinie i zacisnąć na uchu. Nic trudnego, a efekt niesamowity. Dlatego właśnie wiele kobiet zamieniło swoje klasyczne kolczyki na nausznice.

Różnorodność wzorów i kolorów

Na rynku znajdziemy wiele wzorów i kolorów tego elementu biżuterii. Nausznice złote, srebrne, ze zwisającym łańcuszkiem, zdobiące tylko część ucha lub tzw. ear cuffs, które zakrywają niemal całą małżowinę uszną. Możemy spotkać także srebrne nausznice w kształcie zwierząt. Najpopularniejsze są smoki oraz węże.

Wiele modeli Marko dostosowanych jest do jednej dziurki, więc nie musimy się martwić, że kolczyki nausznice nie będą nam pasować. Dalsza część tego typu modeli przylega do małżowiny, pięknie ją ozdabiając. Różnorodność nausznic złotych i srebrnych pozwala nam wybrać wzór pasujący idealnie do naszego charakteru i stylu. Dla kobiet eleganckich, które stawiają na gustowną biżuterię, polecane są kolczyki nausznice w kształcie wydłużonej łezki ozdobione cyrkoniami lub złote nausznice przypominające skrzydła.

Do casualowej stylizacji polecane są znowu nausznice, które będą współgrały z naszymi upodobaniami. Możemy zaszaleć i założyć oplatające nasze ucho srebrne nausznice w kształcie węża. Miłośniczki kotów także znajdą kolczyki nausznice, którymi podkreślą swoją sympatię do tych zwierząt.