Idealne brwi po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej

Chyba każda kobieta wie, że idealnie wyregulowane brwi mogą diametralnie zmienić rysy twarzy. Wyłącznie dzięki profesjonalnemu zabiegowi możliwe jest uzyskanie najlepszego efektu, który pozwoli czuć się i wyglądać pięknie.

Gdy natura „oszukała”

Zdarza się, że kobiece brwi są zbyt grube w stosunku do rys twarzy. Stylizacja brwi Wrocław w gabinecie medycyny estetycznej może być idealnym rozwiązaniem takiego problemu, pozwalającym na uzyskanie odpowiedniej grubości oraz gęstości brwi.

To z kolei nie tylko ułatwia wykonanie codziennego makijażu, ale również podnosi samopoczucie. Dzięki odpowiedniej oprawie oka, kobieta czuje się znacznie piękniej i tak też wygląda.

Metody przeprowadzania zabiegu

Wśród najpopularniejszych metod można wskazać regulację pincetą, gorącym woskiem oraz usuwanie zbędnego owłosienia specjalną nitką. W przypadku pierwszej metody, należy zwrócić baczną uwagę, czy osoba przeprowadzająca zabieg dokładnie zdezynfekowała narzędzie przed użyciem. Regulacja pincetą może prowadzić do delikatnych podrażnień, które po kilku godzinach znikają.

Usuwanie nadmiernego owłosienia gorącym woskiem również może prowadzić do podrażnień, zwłaszcza że skóra okolic oczu jest bardzo delikatna. W przypadku wyjątkowo delikatnej skóry, ta forma regulacji może prowadzić do lekkiego opadania powieki.

Cieszącą się w ostatnim czasie dużą popularnością jest tak zwane nitkowanie włosów. To metoda wywodząca się z krajów orientalnych, gdzie kobiety właśnie za pomocą nitki usuwają owłosienie z twarzy. Technika ta jest uważana za niezwykle delikatną.