naszyjniki srebrne pozłacane

Jak wybrać modne naszyjniki srebrne?

Naszyjniki to jedne z popularniejszych produktów z rynku damskiej biżuterii. Wybierać możemy bardzo różne kształty, zdobienia, co pozwala na idealne dopasowanie modelu naszyjników srebrnych pozłacanych do kreacji.

W okresie letnim bluzki z odkrytymi ramionami są często stosowanym elementem stroju. Bardzo często naszyjniki srebrne pozwalają ograniczyć pewne wizualne niedoskonałości dekoltu. Do takich można zaliczyć dekolt w kształcie łódki, który występuje w wielu bluzkach z odkrytymi ramionami. Jeśli do takiego stroju zastosuje się dłuższy naszyjnik o jednolitym wzorze można optycznie wydłużyć sylwetkę. Pozwala to w prosty sposób zniwelować dysproporcje, które optycznie sprawiają, że ramiona prezentują się nadmiernie masywnie.

Naszyjniki na oficjalne okazje

Przy strojach bardziej oficjalnych warto decydować się na:

  • naszyjniki pozłacane z drobnymi zawieszkami
  • naszyjniki z małą aplikacją.

Biżuteria przy wieczorowych wyjściach

W wieczorowych strojach warto jest decydować się na kształty naszyjników pozłacanych srebrnych (zobacz ofertę), które są komplementarne, czyli idealnie komponują się z poszczególnymi elementami kreacji. Długie naszyjniki można zakładać do zakrytych sukni czy golfu. Przy głębokim dekolcie można również postawić na duże aplikacje w naszyjnikach. Kwadratowy dekolt doskonale będzie się komponował z geometrycznymi oraz regularnymi wzorami na naszyjnikach. Natomiast przy sukienkach bez ramiączek warto stawiać na naszyjniki oplatające szyje. Asymetryczne naszyjniki sprawdzą się w kreacjach, gdzie dekolt jest opadający.