biżuteria damska

Jak optycznie wysmuklić nasza sylwetkę?

Mało która kobieta może pochwalić się nienaganną figurą. Na szczęście istnieją sztuczki, które pomogą nam optycznie wysmuklić sylwetkę w mgnieniu oka. Bez diety czy ćwiczeń.

Dodatkowe centymetry na wagę złota

Gdy chcemy wyglądać na smuklejsze niż w rzeczywistości, to powinnyśmy zainwestować w buty na wysokim obcasie. Każdy dodatkowy centymetr odejmuje nam kilogramów. Panie o pełniejszych kształtach powinny, jednak zrezygnować ze szpilek na filigranowych obcasach. Takie buty mogą zaburzać proporcje całej sylwetki. Zdecydowanie lepszym wyborem będą czółenka na solidnym słupku bądź buty na koturnach. Jeżeli chcemy dodatkowo wzmocnić uzyskany efekt warto założyć rajstopy bądź spodnie w kolorze naszego obuwia. Będziemy wyglądać na zdecydowanie wyższe niż w rzeczywistości, a nasze nogi staną się smuklejsze. Ten sprytny patent mogą stosować panie w każdym wieku i praktycznie na każdą okazję.

Odrobina błysku dla każdej z nas!

Przyda nam się też odpowiednio dobrana biżuteria damska – zobacz ofertę. Długie, wiszące kolczyki sprawią, że nasza twarz wyda się zdecydowanie szczuplejsza niż w rzeczywistości. Do tego warto dodać włosy upięte w wysoki kok bądź kucyk. Znowu sprawimy, że będziemy wydawać się wyższe szczuplejsze. Jeśli chodzi o wisiorki to najlepiej sprawdzą się te zawieszone na długim łańcuszku.

A czego unikać? Złym pomysłem będzie noszenie biżuterii damskiej zbyt ściśle przylegającej do naszego ciała. Idealnym przykładem na to są wszelkiego rodzaju kolie czy tak modne kilka sezonów temu hokery na szyję.