karboksyterapia kraków

Na czym polega zabieg Karboksyterapii

Karboksyterapia Kraków to zabieg, na który decyduje się bardzo wiele osób. Nic dziwnego, bo rzeczywiście przynosi on efekty widoczne gołym okiem, nawet jeśli do tej pory nie można było ich osiągnąć drogimi kosmetykami. Tutaj efekty są widoczne szybko i przede wszystkim bezpiecznie.

Na czym polega zabieg Karboksyterapii?

karboksyterapia kraków

Zabieg Karboksyterapii takie jak ten polega na wprowadzeniu w skórę igłą dwutlenku węgla, który doskonale dotlenia ją i dzięki temu ta o wiele szybciej się odbudowuje. Dlatego jest polecany nie tylko każdej osobie, która musi zmagać się ze zmarszczkami i worami pod oczami, ale także takiej, która ma widoczne blizny np. potrądzikowe. Tutaj można za pomocą zabiegu lub kilku zabiegów, pozbyć się ich.

Ile zabiegów jest potrzebne?

Jeśli chodzi o ilość zabiegów potrzebnych dla widocznych efektów, to jest to zależne przede wszystkim od wyglądu i kondycji skóry. Jednakże szacuje się, że jest to od 6 do 2 zabiegów, jednak już po pierwszym można zauważyć dużą poprawę wyglądy skóry. zyskuje ona promienny wygląd, nie jest już tak zmęczona, a także nawet najgłębsze zmarszczki ulegają spłyceniu. Jest to więc bardzo pomocna alternatywa, jeśli chodzi o nie tylko dbanie o skórę, ale także, aby zniwelować już istniejące, nawet duże problemy. Karboksyterapia bowiem może je znacząco zmniejszyć, bo jest skuteczna wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje regeneracji i dogłębnego dotlenienia, które potrafi zdziałać cuda.