Z jakich zabiegów kosmetycznych warto korzystać zimą?

Gabinety kosmetyczne to miejsca, w których człowiek ma szanse poczuć się pięknie, świeżo i wyjątkowo. Szereg oferowanych usług sprawia, że tak naprawdę można zadbać o każdą część ciała. Zima to czas, gdy można wykonywać większość zabiegów, gdyż skóra nie jest wystawiona tak często na słońce.

gabinet kosmetyczny kraków
  1. Depilacja laserowa
    Gabinet kosmetyczny Kraków, zimowa pora wykonuje najwięcej tego typu zabiegów. Dlaczego? Zimą nie odkrywamy ciała oraz nie wystawiamy go na słońce, dlatego też zimowe, długie miesiące to świetny czas, by wykonać odpowiednią serię zabiegów, by latem cieszyć się już gładką, promienna i co najważniejsze – pozbawioną owłosienia skorą. Z takiego zabiegu korzystają panie i panowie w różnym wieku. Najczęściej, depilację laserową wykonuje się na nogach, na twarzy, na rękach, pod pachami oraz w miejscach intymnych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
  2. Mikrodermabrazja i peeling chemiczny
    Coraz więcej osób odwiedza gabinety kosmetyczne w celu poprawy kondycji skóry na twarzy. Zabieg mikrodermabrazji, czy peelingi mechaniczne idealnie sprawdzą się w okresie zimowym. Polegają one na tym, iż na specjalną głowica ściera martwy naskórek z twarzy, pozostawiając skórę odświeżoną, gładka, pozbawioną trądzików oraz innych niechcianych wyprysków. Gabinet kosmetyczny Kraków to miejsce, gdzie wykonuje się niezwykle szybko i sprawnie takie oczyszczanie twarzy. Profesjonaliści tam pracujący zwracają także uwagę, by zabieg ten nie był wykonywany latem, gdzie skóra się dużo bardziej narażone na promienie słońca. Więcej dowiesz się na https://www.estetica.pl/.