prezent - voucher na lot w tunelu aerodynamicznym

Pomysł na prezent dla fana ekstremalnych przeżyć

Współcześni młodzi ludzie uwielbiają nowe doświadczenia i przeżycia,, które pozwalają im kosztować zupełnie nowych emocji na własnej skórze. Czas Bożego Narodzenia to doskonały okres w roku na to, by obdarować bliską sercu osobę właśnie takim prezentem – na przykład voucher na przejazd samochodem wyścigowym czy na lot balonem.

Tunel aerodynamiczny i przygoda jedyna w swoim rodzaju
Jedną z przygód jedynych w swoim rodzaju i do zapamiętania na całe życie jest lot w tunelu aerodynamicznym. Pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce powstał w Katowicach. To właśnie tam mogą wybrać się miłośnicy filmy science fiction i lotów kosmicznych. Lot w tunelu aerodynamicznym to doświadczenie, które na pewno wywoła ogrom emocji nie do zapomnienia. Po krótkim przeszkoleniu, przez kilkadziesiąt sekund można oddawać się przyjemności unoszenia się w powietrzu. To ogromna frajda i moc zabawy. Taki prezent możesz zamówić stąd.

Przejazd samochodem wyścigowym
Doświadczenie zdecydowanie bardziej bliżej ziemi, które również gwarantuje jednak niezapomniane przeżycie to przez samochodem wyścigowym po torze. W ten sposób można na chwilę stać się kierowcą sportowych samochodów takich marek jak Lamborghini czy Porsche, oraz poczuć się niczym Robert Kubica w swoich najlepszych latach. Przez samochodem wyścigowym to oczywiście propozycja nie tylko dla mężczyzny. Takiego prezentu z pewnością ucieszą się również kobiety lubiące mocne wrażenia, które szukają ekstremalnych przygód.