Jakie marki butikowe z wyższej półki warto znać

W Polsce kobiety wciąż zachwycają się marką Zara. Jednak tak naprawdę na całym świecie mówi się o tym, że rzeczy tej marki nie należą do tanich, a stosunkowo szybko niszczą się, nawet podczas ostrożnego używania. Warto zatem mieć jakąś alternatywę, od czasu do czasu kupować dobrej jakości rzeczy w sklepach marek premium.

Pollini buty i torebki

Pollini buty i torebki – to propozycja dla wymagających kobiet ceniących klasykę. Projekty tej marki są jednak doskonałym przykładem na to, że klasyka nie musi być nudna i przeznaczona tylko dla kobiet starszych. Rzeczy od Pollini to zatem rzeczy wykonane idealnie z doskonałej jakości skóry, które chociaż mają klasyczny design, to zawsze zawierają też jakiś zaskakujący element. Trzeba jednak przyznać, że to marka rzeczywiście z wyższej półki cenowej, w której chętnie kupują kobiety ze świata biznesu. Ceny obuwia w tej marce oscylują wokół nawet 2000 zł. To droga alternatywa dla Zary, jednak buty pollini z takich modelów będą służyły dosłownie przez lata.

Pinko i Marella

Są marki, które oferują doskonałą jakość i piękne wykonanie, wzory nowatorskie inspirowane tymi z pokazów mody najdroższych marek, które chociaż są drogie, nie są horrendalnie drogie. Doskonałym przykładem takiej marki jest na przykład Pinko albo Marella. Z pewnością nie są do ubrania tak samo luksusowe jak te od Diora czy Gucci, jednak zadowoloną każdą miłośniczkę doskonałej jakości ubrań, dla której niebanalne projekty i piękne tkaniny mają ogromną wartość. To marki ukochane przez gwiazdy show biznesu i telewizji, idealnie nadające się do tworzenia stylizacji dziennych i wieczorowych.