wyprzedaż butów

Jakie buty warto kupić jesienią

Jesień to idealny czas na sezonowe zakupy. Głównie dlatego, że pora wymienić zawartość praktycznie całej szafy, ale też i dlatego, że w wielu sklepach ruszają sezonowe wyprzedaże, które są wręcz idealną okazją do zakupu wymarzonych towarów w o wiele niższych cenach! Warto wybrać się także na wyprzedaż butów, aby upolować kilka modeli, które być może sprawdzą się w jesiennym sezonie.

Jakie buty warto kupić jesienią, wykorzystując wyprzedaże butów?

wyprzedaż butówNa pewno dobrym wyborem będą klasyczne botki. Najlepiej, jeśli nie są one na zbyt wysokim obcasie, choć oczywiście jest to kwestia gustu. Stabilny, antypoślizgowy obcas na pewno sprawi, że botki sprawdzą się także wtedy, gdy spadnie typowo jesienny deszcz. Kolejną parą butów, którą warto mieć w swojej szafie, z całą pewnością są klasyczne trampki i to na dodatek najlepiej wykonane ze skóry. Dzięki wykonaniu ze skóry będą one nieprzepuszczalne i niestraszne im będą kałuże po jesiennych deszczach.

Jaką kolorystykę warto wybrać? Odważne odcienie typu mocna czerwień lub fiolet, z całą pewnością rozweselą nawet najciemniejsze dni. Klasyka typu czerń i brąz, natomiast będzie bardzo uniwersalna i sprawdzi się w każdej stylizacji. W związku z tym tej jesieni warto iść ze sobą na mały kompromis i wykorzystując atrakcyjną wyprzedaż butów, zakupić przynajmniej dwie pary. Jedną z nich w mocnej barwie, kolejną natomiast w odcieniach dość neutralnych i spokojnych.