bransoletki ze stali chirurgicznej

Bransoletki ze stali chirurgicznej – materiał który nie zawodzi

Bransoletki to jeden z najczęstszych pomysłów na prezent dla kobiety. Kupuje się je z naprawdę różnych okazji, często nawet graweruje daty lub cytaty znaczące coś dla obdarowywanej. Decydując się na zakup tego rodzaju biżuterii, oczekuje się, że prezent będzie trwały przez lata. Niestety, wiele bransoletek z czasem czarnieje lub się wyciera. Jakie wybierać, żeby były trwałe?

Czemu bransoletki ze stali chirurgicznej tak często są wybierane

Odpowiedzią w vezzi.pl są bransoletki ze stali chirurgicznej. Ten mniej znany niż złoto czy srebro materiał ma naprawdę mnóstwo zalet i całe szczęście staje się coraz bardziej popularny. Jakie to zalety?

  • Nie czarnieje
  • Jest tańszy niż inne kruszce
  • Pozłacany nie wyciera się

Te trzy kwestie sprawiają, że ktoś, kto raz zdecydował się na zakup bransoletki ze stali chirurgicznej, nie chce wracać do srebra. Różnica w cenie potrafi być nawet dwukrotna na korzyść pozłacanej stali przeciwko pozłacanemu srebru. Za to kwestia czarnienia i wycierania się może nie być aż tak zauważalna dla sporadycznie używanej biżuterii.

bransoletki ze stali chirurgicznej

Czemu musisz ją mieć?

Bransoletka (szczególnie taka otrzymana w prezencie) jest jednak tego rodzaju ozdobą, której wiele kobiet nie zdejmuje nawet do kąpieli. Przy kontakcie z wodą o niszczenie nietrudno, jednak nie jeśli słowa bransoletka, stal chirurgiczna idą ze sobą w parze.

Oczywiście można kupić niepozłacaną bransoletkę ze stali chirurgicznej, będzie miała trochę ciemniejszy kolor od klasycznego srebra. Jej cena również jest niższa, a trwałość większa.