Niezawodne nasiona marihuany feminizowane

Nasiona marihuany feminizowane po raz pierwszy wypuściła na światowy rynek firma Dutch Passion. Faktem jest, że chromosomy płciowe mają wpływ na to, czy nasiona są męskie, czy żeńskie. W naturze znajdziemy oba rozwiązania. Jednakże producenci doskonale wiedzą, jak stworzyć na żeńskiej roślinie męski pyłek, który jest potrzebny do wyprodukowania nasion feminizowanych. Ten proces jest nazywany feminizacją nasion konopi indyjskich. Jakie cechy mają nasiona marihuany feminizowane? Dlaczego są tak cenione przez growerów? O czym warto wiedzieć?

Feminizowane nasiona marihuany

Powinniśmy wiedzieć o tym, że roślina bazująca na dwóch chromosomach X, w 99% przypadków jest płci żeńskiej. Z kolei regularne nasiona konopi, zawierające chromosomy Y i X, wykazują tendencję do wykształcania większej ilości męskich roślin.

Znani producenci oferują doskonałe jakościowo nasiona feminizowane, które dają obfite plony. Ważne jest to, że od growera zależy, jaki rodzaj uprawy wybierze. Do wyboru mamy uprawę indoor, czyli w pomieszczeniu, jak i outdoor, czyli na zewnątrz. Nasiona marihuany feminizowane https://panpestka.pl/product-category/feminizowane/ istnieją na rynku już od wielu lat. Znacznie ułatwiają uprawę i eliminują ryzyko męskich roślin w hodowli. 

Znani producenci nasion feminizowanych

Cenione marki oferują wysoką jakość i atrakcyjne ceny nasion feminizowanych. Growerzy doskonale wiedzą, że istnieje wiele odmian, które z pewnością spełnią ich oczekiwania.