etui na airpods

Praktyczne etui na Airpods z kultowymi motywami Disney i Marvel

Etui na airpods to etui ochronne na kultowe słuchawki AirPods. Pomagają zachować oryginalny projekt i wygląd słuchawek bezprzewodowych, jednocześnie dodając warstwę ochronną do produktu.

Przydatne akcesorium do ochrony swoich słuchawek Apple

etui na airpods

AirPods to bezprzewodowe słuchawki, które można podłączyć do dowolnego urządzenia z łącznością Bluetooth i oferują wspaniałe wrażenia dźwiękowe. Zostały zaprojektowane tak, aby nadążały za Twoim stylem życia, oferując wygodę, elastyczność i łatwość użytkowania. Jeśli szukasz ochrony na te słuchawki, nie szukaj dalej niż etui airpods.

Dobre etui na Airpods uwzględnia odpowiednie materiały użyte do ich produkcji. Wytrzymałość zapewniają plastik i silikon. Są to surowce najczęściej używane w branży ze względu na ich wszechstronność, a także łatwość utrzymania. Dzięki temu obudowy są lekkie, odporne na uderzenia i nie psują się z upływem czasu.

Plastik jest stosunkowo niedrogi i trwały, podczas gdy silikon zapewnia gładką powierzchnię, która zmniejsza tarcie i ogranicza ciepło. Takie połączenie zapewnia to, że etui na airpods jest jednocześnie funkcjonalne i dostępne w przystępnej cenie, która nie przekracza kilkudziesięciu złotych.

Etui na airpods z motywem bajkowym – sposób na wyróżnienie się

Etui na Airpods z motywem bajkowym – https://babaco.store/etui-na-airpods to w zasadzie niewielkie obudowy o przekątnej kilku centymetrów, które można dostosować za pomocą różnych wzorów. Występują w szerokiej gamie wyborów i kształtów. Nadruki na nich są wykonane z odpornego na ścieranie i pielęgnację środkami czystości tworzywa sztucznego.

W projekcie Disney Princess Elsa jest przedstawiona w swoim lodowym zamku otoczonym płatkami śniegu i lodowymi odłamkami.

Inny design to Ariel z The Little Mermaid, gdzie jest przedstawiona z jej rudymi włosami rozwianymi wzdłuż fal oceanicznych, gdy stoi na szczycie rafy koralowej.

Projekt Marvel Avengers przedstawia Iron Mana, Hulka, Thora, Czarną Wdowę, Kapitana Amerykę i Spidermana biegnących po niebie walczących ze sobą.