etui na telefon

Rodzaje etui na iPhone’a. Wybierz odpowiedni dla siebie

Jednym z pierwszych zadań, z jakimi musi się zmierzyć każdy, kto właśnie kupił smartfona, jest wybór etui na telefon z motywem bajkowym dla swojego telefonu i pytanie, czy w ogóle jest ono potrzebne. W przypadku iPhone’a, z jednej strony nie chcesz ukrywać jego atrakcyjnej sylwetki przed ciekawskimi spojrzeniami, z drugiej jednak markowe bumpery mają przyjemną w dotyku fakturę i nie martwią się o bezpieczeństwo urządzenia.

Rodzaje etui na iPhone’a

Jeśli zapytasz właścicieli, dlaczego potrzebują zderzaka dla swojego iPhone’a, odpowiedź jest jedną z trzech opcji:

  • Dla bezpieczeństwa, tak aby nie złamać lub zarysować;
  • Dla piękna, aby wyrazić siebie poprzez stylowy dodatek;
  • Dla zwiększenia funkcjonalności, do przenoszenia kart i innych przedmiotów osobistych w jednym miejscu.

W tym drugim przypadku lepiej sprawdzi się etui książkowe na iPhone’a. Może mieć dodatkowe przegródki, jak w portmonetce, i wiele osób z tego powodu preferuje tę formę. Ogólnie rzecz biorąc, jaki rodzaj etui na telefon jest lepszy dla iPhone’a, to kwestia osobistych preferencji.

Istnieją tylko trzy opcje:

etui na telefon

Podkładka to najbardziej uniwersalne i wygodne rozwiązanie, szczególnie dla posiadaczy jabłek. Po pierwsze, markowe etui w tej formie korzystnie wypadają w porównaniu z produktami z rynków masowych do innych smartfonów z wystającymi zderzakami. Podczas pracy są niewidoczne i większość użytkowników nie zwraca na to uwagi, dopóki nie zrozumie jednego – kilka milimetrów silikonu doskonale chroni ekran przed upadkami. Dzięki bokom nie możesz bać się upuszczenia smartfona na jakąkolwiek powierzchnię. Ponadto silikonowa powierzchnia jest idealna dla osób o spoconych dłoniach i jest ogólnie przyjemna w dotyku.

Książkowe na etui. Nieco mniej popularne rozwiązanie, które ma swoje wady i zalety. Skórzane nakładki przyciągają uwagę i podkreślają indywidualność. Dodatkowo chronią one dodatkowo ekran przed zarysowaniami, pozwalając uniknąć klejenia szkła oraz, jak już wspomniano powyżej, mogą być wyposażone w kieszenie i inne funkcjonalne elementy. Jedynym minusem jest konieczność otwierania i zamykania pokrywy.

Pokrowiec sportowy. Osobna i bardzo efektowna kategoria, w której znajdują się etui z zapięciem na ramię lub pasek, modele do zanurzania pod wodą i wiele innych. Nie są przeznaczone do codziennego użytku, ale posiada je wielu fanów sportu i po prostu aktywności na świeżym powietrzu.