Najlepsze gadżety dla fanów Ricka i Morty’ego

„Rick i Morty” to prawdopodobnie najbardziej popularna animacja dla dorosłych. Postacie szalonego naukowca, jego wnuka oraz ich dziwnej rodziny przebiły się do światowego mainstreamu. Nie dziwią w takiej sytuacji stale pojawiające się gadżety rick and morty. Które z nich są najpopularniejsze i jakie będą najlepsze dla fana serialu? 

Figurki i maskotki 

Rick and Morty gadżety dzielą się na  ozdobne oraz użyteczne w codziennym życiu. Do tej pierwszej grupy należą z pewnością figurki czy maskotki. Wielkim hitem są przytulanki „Pickle Rick”, czyli te w kształcie ogórka, w którego zamienił się w jednym odcinku Rick.

Nie zabraknie oczywiście figurek każdej z postaci, które mogą nawet wystrzelać pociski z broni. Nie zabraknie także gadżetów rick and morty w postaci odwzorowań robotów, których używają w serialu bohaterowie. Pokój wspaniale mogą ozdobić liczne plakaty i składane puzzle na ścianę. 

Użyteczne przedmioty 

Rick and morty akcesoria mogą też spełni pożyteczną rolę w domu. Dobrym pomysłem na prezent są kubki z podobiznami postaci. Nie zabraknie też tematycznych smyczy, które przydają się na legitymacje czy identyfikacje. Można kupić też talerze, gdzie znowu często powraca temat ogórka. Rick and morty gażdetowo świetnie prezentują się też jako przedmioty szkolne.

W sklepach możemy znaleźć ołówki z gumką w kształcie głowy Morty’ego lub długopisy na podobiznę urządzeń z garażu Ricka. Nie można zapomnieć o licznych ubraniach z naszywkami i nadrukami. Do wyboru są zarówno czapki, swetry, koszulki, jak i nawet bielizna.