Aromaty do tytoniu

Jeżeli nie lubisz palić naturalnego tytoniu, możesz wzbogacić o dodatkowe aromaty do tytoniu. W ten sposób zyskuje on oryginalny smak i zapach, a ty możesz cieszyć się intensywnym i autentycznym wyrobem.

Aromat, ale w płynie

Tytoń sprzedawany jest w postaci niearomatyzowanego suszu pakowanego w paczki. Aromaty do tytoniu sprzedawane są oddzielnie i mają postać płynu. Do wyboru w sklepach online takich jak ten są różne wielkości pojemników od 10 ml do 1 litra.

Dzięki temu możemy wybrać mały i podręczny preparat, który zabierzemy wszędzie ze sobą, albo starczający na o wiele dłużej, ale już pakowany w większych butelkach, który będzie służył do napełniania mniejszych pojemników. Ceny aromatów wahają się od 20 zł za małe butelki, 80 złotych za 500 ml, do 130 zł za litr preparatu.

Różne smaki aromatów

Do wyboru jest bardzo duży wachlarz różnych smaków. Możemy wybierać pomiędzy smakami owocowymi np.: truskawka, śliwa, mięta, porzeczka, malina czy wanilia, bądź o charakterystycznych smakach znanych nam napojów tj.: kawa, czarna herbata, rum i czekolada. Zdecydowana większość palaczy tytoniu chwali sobie możliwość zakupu aromatów, a te dostępne są w każdym sklepie z asortymentem tytoniowym.