Poznaj najmodniejsze fryzury ślubne 2021!

Każda przyszła Panna Młoda, marzy o tym, by wyglądać perfekcyjnie na swoim ślubie. Niebagatelnie ważnym wyborem jest dla niej suknia ślubna, ale należy pamiętać też o wszelkich detalach: kwiatach, biżuterii, obuwiu, czy nawet wygodnej bieliźnie. Całość dopełnia oczywiście makijaż i fryzura. W obu przypadkach, jest to kwestia dość indywidualna, ponieważ zarówno makijaż jak i uczesanie włosów, musi pasować do urody kobiety, jak i do wybranej przez nią kreacji. Każdy jednak sezon wysuwa na piedestał pewne trendy, jeśli chodzi o fryzurę ślubną. Stanowią one świetną inspirację, która pomaga dokonać wyboru. 

Fryzura ślubna – najgorętsze trendy 2021! 

Tegoroczne trendy fryzjerskie, zachęcają by, stawiać na klasykę! Ma być dziewczęco i jednocześnie elegancko. Zgodnie z tym przesłaniem, do jednych z topowych fryzur ślubnych zalicza się upięcia typu koczek baletnicy z minimalistycznymi zdobieniami, najlepiej perłowymi! Gładki, uporządkowany koczek, na czubku głowy świetnie skomponuje się z welonem. Poza tym podkreślającą dziewczęcy urok propozycją dla posiadaczek długich włosów są fantazyjne warkocze. Powinny być pełne objętości. Świetnie komponują się z suknią w stylu boho i rustykalnym klimatem wesela. Zdecydowane na warkocza Panie, mogą zrezygnować z tradycyjnego welonu, na rzecz wianuszka. Bardzo klasyczną, a jednocześnie odpowiednią na różne długości włosów fryzurą ślubną są delikatne fale. Uzupełnieniem takiej fryzury może być opaska, diadem lub ozdobna spinka – przeczytaj więcej

Jak fryzura na ślub dla krótkich włosów? 

Włosy sięgające przynajmniej do ramion, bardzo dobrze prezentują się lekko pofalowane. Efekt jest bardzo świeży, dziewczęcy i romantyczny. Z kolei bardzo krótkie włosy, elegancko prezentują się z toczkiem lub fascynatorem. Taki element dodaje subtelności i dużo kobiecego uroku.