Wygodnie i seksownie

Wybierając strój nocny często stajemy przed dylematem: wygoda czy atrakcyjny wygląd. Wiele modeli nie pomimo swojego perfekcyjnego wyglądu nie nadaje się do codziennego użytkowania. Ich krój krępuje ruchy i nie pozwala nam się wyspać. Nie musimy jednak rezygnować z komfortu. 

Koszula idealna w każdej sytuacji

Dla pań dbających o wygląd, a jednocześnie ceniących wygodę strzałem w dziesiątkę będzie koszula nocna rozpinana z przodu. Jej krój gwarantuje wysoki komfort z jednoczesną możliwością dopasowania do różnych sytuacji. Możemy nosić ja w połowie rozpiętą, luźno opadającą na ramionach. Sprawi to, że będziemy wyglądać uroczo i filuternie. Całkowite zapięcie koszuli sprawdzi się podczas zimowych, chłodnych nocy, kiedy najważniejsze jest utrzymanie ciepła. Taka koszula doskonale sprawdzi się też jako seksowna narzutka. Z powodzeniem możemy łączyć ja ze spodniami lub bielizną. Ogranicza nas tutaj tylko nasza wyobraźnia.

Piękny wygląd niezależnie od sylwetki

Koszule nocną rozpinaną możemy nosić przy praktycznie każdym rodzaju sylwetki. Dla puszystszych pań idealnie sprawdzi się model z różnokolorowymi wzorami u dołu. Przy takim typie sylwetki warto pozostawić kilka dolnych guzików rozpiętych. Sprawi to, że nasza sylwetka wyda się bardziej szczupła i zrównoważona. Osoby wysokie mogą zainwestować w koszulkę za kolano, która optycznie skróci sylwetkę. Rozpinana koszulka nocna pomoże również ukryć zbyt mały biust lub w wersji z gorsetem ukryć jego nadmiar. Warto mieć choć jedną tego typu koszulę w swojej garderobie. 1