W Nowym Jorku z Przyjaciółmi

Manhattan, kultowa dzielnica Nowego Jorku. Któż z nas nie chciałby się przenieść choć na chwilę w samo serce słynnego Wielkiego Jabłka? Choć nie każdy może spełnić to marzenie, z pomocą Przyjaciół możemy w mgnieniu oka przenieść się do tego tętniącego życiem miasta.

Kawa jak w Central Perk

Lata 90. XX wieku to początki sitcomów i pierwsze doświadczenia polskiej widowni z tego typu produkcjami. To również czas, kiedy na naszych ekranach zagościły pierwsze odcinki serialu „Przyjaciele” i mimo, że ich produkcja dawno już się zakończyła, serial do dziś cieszy się niesłabnącym uwielbieniem widzów. Niejeden z fanów marzy o tym, by przenieść się choć na chwilę na słynną kanapę w kawiarni Central Perk czy odwiedzić kolorowe mieszkanie Moniki. Dziś z łatwością możemy przenieść się w wyobraźni do ulubionej kawiarni Przyjaciół czy urządzić mieszkanie tak, by przypominało słynne mieszkanie na Manhattanie. Z pomocą przychodzą fanom Friends gadżety nawiązujące do charakterystycznych elementów scenografii serialu.

Dla każdego coś miłego

Wśród gadżetów każdy pasjonat serialu znajdzie coś dla siebie. Każdego z pewnością skusi kawa w kubku ze słynnym logo Central Perk. A może coś dla tych, którzy lubią ciekawostki i nieznane historie? Książka przedstawiająca nieznane dotąd fakty o serialu zainteresuje każdego ciekawskiego fana. Wachlarz „przyjacielskich” gadżetów zadowoli każdego prawdziwego fana serialu.