Jakie pyłki do paznokci wybrać?

Pyłki do paznokci stały się bardzo popularne wśród pań, które regularnie robią manicure hybrydowy. Dzięki nim można stworzyć jeszcze bardziej ciekawy i wyjątkowy manicure, który idealnie będzie pasował do codziennych, jak i typowo wieczorowych stylizacji. Jakie pyłki do paznokci cieszą się obecnie największym zainteresowaniem wśród pań?

Brokat od zawsze numerem jeden

W okresie jesienno – zimowym bardzo często na paznokciach pań pojawia się brokat. Co ciekawe, nie musi on wcale występować na wszystkich paznokciach. Wiele kobiet stosuje go np. tyko i wyłącznie na paznokciach serdecznych. Dzięki niemu dłonie wyglądają bardziej fantazyjnie i oryginalnie. Brokat w połączeniu z intensywnym mocnym kolorem takim jak np.: granat, czerń, bordo wygląda naprawdę niezwykle efektownie.

Efekt lustra

Odkąd pojawił się pyłek do paznokci umożliwiający stworzenie efektu lustra, panie się w nim wręcz zakochały. Pyłek ten stosuje się na już utwardzony top „no wipe”. Dzięki niemu powstaje idealna warstwa przypominająca lustro. Efekt ten bardzo dobrze prezentuje się zarówno na wszystkich, jak i na tylko wybranych paznokciach.

Efekt syrenki

To chyba jeden z najpopularniejszych pyłków, które stosują obecnie panie zarówno w profesjonalnych zakładach kosmetycznych, jak i we własnych domach. Pyłek ten powoduje, że paznokcie lśnią niczym rybie łuski. Idealnie prezentuje się on do wieczorowych, szykownych kreacji, podkreślając piękne, zadbane dłonie kobiet. Zazwyczaj panie decydują się na niego na dwóch palcach przy każdej dłonie, choć są odważne kobiety, które uwielbiają, gdy tak mienią się wszystkie ich paznokcie.