Bransoletki dla dzieci – jakie są ich rodzaje?

Idąc na urodziny, chrzciny, pierwszą komunię świętą i inne okazje, w których najważniejsze jest dziecko, chcemy podarować mu coś wyjątkowego. Coś, co będzie zarówno cenne, jak i przydatne, nie będzie leżało w szafie.

Warto postawić na biżuterię – stanowi ona świetną pamiątkę. Bezpiecznym wyborem dla dziecka jest bransoletka – nie każda dziewczynka ma przebite uszy, a naszyjnik może się zaplątać i spowodować zagrożenie. Jakie są rodzaje bransoletek dla dzieci?

Bransoletki dla dzieci z zawieszkami

Istnieją różne rodzaje zawieszek – typu charms, które się odpina czy koraliki, które nawleka się na specjalną bransoletkę. Kolekcjonowanie sprawi dziecku radość – będzie mogło mieć swoją pierwszą kolekcję biżuterii i tworzyć własne, niepowtarzalne wzory. Ta sama bransoletka może zmienić swój charakter, gdy kilka zawieszek się doda bądź odepnie. Jest więc wielofunkcyjna – zarówno do szkoły, jak i na urodzinki do koleżanki.

Bransoletki dla dzieci z rzemyków

Bransoletki wykonane z rzemyków, na które można nawlec np. jedną złotą bądź srebrną aplikację, nie będą dziecka uwierały. Może sobie też na nią nawlec wybrane przez siebie koraliki. Takich rzemyków można nosić na ręce kilka, ale jeden będzie wyglądał równie dobrze – i nie przeszkodzi w zabawie! Łatwo się je też zakłada. 

Bransoletki dla dzieci z dedykacją

Trafnym wyborem są też bransoletki, na których można coś wygrawerować – np. z blaszką na wstążce. Nawet, jeśli dziecko już z niej wyrośnie bądź nie będzie chciało jej nosić, taki przedmiot już na zawsze pozostanie pamiątką, jeśli będzie zawierał dedykację czy złotą myśl. 

Do wyboru, do koloru – dziecku również można sprawić piękną biżuterię. Wystarczy pamiętać, by była wygodna, nie drażniła skóry i sprawiała młodej osobie przyjemność – np. poprzez kolory lub możliwość kolekcjonowania zawieszek.

Bransoletki dla dzieci dostępne na: https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki-dzieci