Jak dobrać łańcuszki srebrne do stylizacji?

Biżuteria jest dopełnieniem stylizacji. Raz zadaniem biżuterii jest delikatnie podkreślać stylizację, innym razem to biżuteria wychodzi na pierwszy plan. Jak dobrać odpowiednia biżuterię do stroju oraz okazji?

Na co dzień


Biżuteria, która używana jest na co dzień powinna być delikatna i subtelna. Łańcuszki srebrne zakładane do bluzki koszulowej połączonej ze spódnicą przed kolano bądź cygaretkami to zestaw, który sprawdzi się nawet w najbardziej wymagającej firmie.

Warto pamiętać, że łańcuszki srebrne można nosić w zestawach. Ważne jest, by były one delikatne, a zawieszki, które się na nich znajdują współgrały ze strojem. Łańcuszki srebrne powinny być różnej długości. Nie mogą być splątane. Powinny układać się kaskadowo.

Na specjalne okazje


Biżuteria na specjalne okazje musi być dobrana do stroju. O tym wie każda kobieta. Ale co to znaczy?

Najważniejsza zasada mówi, że mając ozdobną górę należy zdecydować się na delikatną biżuterię. I odwrotnie. Skromna góra stroju pozwala na dopełnienie jej elegancką, śmiałą biżuterią.

Do prostej góry idealnie będzie pasował dłuższy łańcuszek srebrny zakończony celebrytką. Góra stroju, która posiada falbany, kokardy, czy haft wymaga naszyjnika, który będzie delikatny i nie będzie rzucał się mocno w oczy. Czasami korzystniej jest zrezygnować z biżuterii skupiając się wyłącznie na stroju.

Łańcuszki srebrne znajdziesz w tym sklepie