złote kolczyki z cyrkoniami

Złote kolczyki z cyrkoniami – czy warto?

Złote kolczyki z cyrkoniami czy też ozdobione nimi pierścionki, to od wielu lat ogromny hit. Czy jednak moda na cyrkonie nie przeminęła? Czy złote kolczyki wiszące, które je zawierają, nadal są tak popularne i chętnie zakładane jak kiedyś?

Czym są cyrkonie?

Co ciekawe, są osoby, które nie do końca wiedzą czym właściwie są cyrkonie i dlaczego wzbudzają tak wiele wątpliwości, gdy wybiera się z nimi biżuterie. Bo jak się okazuje, dla wielu kobiet założenie złotych kolczyków z cyrkoniami jest nie do pomyślenia. Szczególnie w przypadku eleganckich kreacji wieczorowych. Dlaczego tak się dzieje?
Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście fakt, że cyrkonie nie są prawdziwymi kamieniami szlachetnymi. Jest to produkt sztuczny, który jest jedynie stylizowany na prawdziwy diament. Rzecz jasna jest to również produkt o wiele tańszy niż prawdziwy diament, a dla niewprawnego oka, może wyglądać dokładnie tak samo.

Do czego pasują kolczyki z cyrkoniami?

Skoro już wiadomo, czym dokładnie są cyrkonie, pozostaje teraz pytanie, do czego pasują wykonane z nimi złote kolczyki i pierścionki? Jak się okazuje, rewelacyjnie pasują one dosłownie do wszystkiego. Nie tylko świetne sprawdzi się w przypadku codziennych, niezobowiązujących stylizacji, lecz również na tych o znacznie większym znaczeniu. Eleganckie stylizacje dobrze jest jednak łączyć z innymi elementami biżuterii z cyrkoniami. Zatem, zamiast ograniczać się tylko do wiszących złotych kolczyków z cyrkoniami, poleca się również założenie pierścionka, czy też naszyjnika.