Jakie buty dla panny młodej na wesele

Buty na wesele to jeden z bardzo ważnych elementów wizerunku panny młodej. Niestety wcale nie jest łatwo kupić odpowiednie buty tego typu. Nie wszystkie kobiety chcą bowiem kupować typowo ślubne buty, które nie sprawdzają się później w żadnej innej stylizacji. Doskonałą opcją będą zatem buty w jasnych pastelowych kolorach, najlepiej w różnych odcieniach nude. Takie modele doskonale wydłużają nogi i pięknie zgrywają się z sukienkami ślubnymi.

Seksowne buty na wesele

Każda panna młoda może tak naprawdę sprawić sobie nawet dwie pary butów na wesele. Podczas ceremonii może mieć na stopach zabudowane buty, takie jak na przykład klasyczne szpilki z delikatnie wydłużonym noskiem. Model na wesele może być ozdobiony w jakiś subtelny sposób, dzięki czemu takie buty staną się bardzo ważnym akcentem w stylizacji. Druga para butów na zmianę, która perfekcyjnie sprawdzi się już na taneczną część przyjęcia to wygodne sandałki. Sandałki ze względu na paski dużo lepiej trzymają się stopy i zapewniają jej lepszą stabilizację na przykład podczas zabawy na parkiecie.

Sandały na wesele

Weselne sandałki najlepiej kupić w którymś z odcieni nude. Najlepiej sprawdzą się buty wykonane z wysokiej jakości skóry, może być to skóra zamszowa czy lakierowana, zawsze naturalna. Można wybrać model delikatnie zdobiony na przykład za pomocą aplikacji z perełek czy kamieni. Dzięki temu buty nabierają bardziej odświętnego charakteru.