Depilacja woskiem Lycon

Która z nas nie uwielbia uczucia jedwabiście gładkiej skóry każdego dnia? Jednak aby skóra mogła być gładka w dotyku przez wiele dni trzeba zdecydować się na depilację, która z kolei wielu kobietom kojarzy się z bólem. Jednak czy naprawdę musi tak być?

Nowoczesna depilacja woskiem Lycon dla każdej kobiety

Depilacja woskiem Lycon to nowoczesna metoda usuwania zbędnego owłosienia, która jest całkowicie bezbolesna. Dzięki opatentowanej i zastrzeżonej formule wosku depilacja jest niezwykle precyzyjna, ponieważ usuwa nawet te 2-3 mm włoski na długie tygodnie w sposób całkowicie bezbolesny. Ta nowoczesna forma depilacji została stworzona przez kobietę dla wszystkich kobiet na świecie jako ukłon w stronę każdej z nas. Depilacja Lycon w Warszawie to najlepsze rozwiązanie dla każdego –  również dla mężczyzn.

Depilacja Lycon – w czym tkwi sekret wosku?

Woski Lycon charakteryzują się fantastyczną, kremową konsystencją, dzięki której produkt bardzo łatwo rozprowadza się po ciele. Dodatkowo wyjątkowy i bardzo subtelny zapach kosmetyku uwodzi i pomaga się zrelaksować podczas zabiegu. Wosk nie uczula i nie powoduje podrażnień, dlatego może być śmiało stosowany nawet przez osoby z wrażliwą skórą. Depilacja bezpaskowa, czyli hot wax to najdelikatniejsza możliwa forma depilacji, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wosk po zabiegu pozostawia skórę nawilżoną, gładką i bardzo przyjemną w dotyku. Takie wspaniałe uczucie towarzyszy klientkom przez kolejne kilka tygodni. Depilacja Lycon to bardzo komfortowa forma pozbycia się niechcianego owłosienia.