obraz na plotnie

Sposób na niebagatelną ozdobę do salonu

Każdy chciałby pięknie mieszkać. Nic w tym dziwnego. Zadbany i perfekcyjnie urządzony dom jest dowodem dobrego gustu jego mieszkańców. Trzeba jednak pamiętać o doborze ozdób, które zachwycają. Powinny one być niebagatelne.

Kompozycje z suszonych kwiatów


Ciekawą propozycją mogą być kompozycje ułożone z suszonych kwiatów. Układa się je w ramach, które podkreślają ich kolory i kształty. Są całkiem oryginalną alternatywą dla nowoczesnych obrazów na ścianę. Trzeba jednak pamiętać o ich pielęgnacji. Kwiaty należy odkurzać, ale trzeba też bardzo uważać, by ich przy tym nie zniszczyć. Takie ozdoby pojawiają się w mieszkaniach rzadziej niż nowoczesne obrazy na płótnie.

Obrazy na płótnie do salonu


Nowoczesne obrazy na ścianę mogą być namalowane lub wydrukowane na płótnie. Co ważne, obraz namalowany i wydrukowany na pierwszy rzut oka się od siebie nie różni. Dzięki temu można mieć niebagatelną ozdobę salonu i to do tego kupioną w dobrej cenie. Słoneczniki Van Gogh’a w salonie albo w korytarzu? Dlaczego by nie? Taki obraz na płótnie do salonu (zobacz) na pewno zaskoczy wszystkich gości. Nowoczesne obrazy na ścianę mogą też być drukowane na specjalne zamówienia. W związku z tym w salonie może pojawić się taki obraz na płótnie, jaki tylko pojawi się w głowie jego nabywcy. Konie w galopie? Żonkile w wazonie? Jelenie na rykowisku, a może własne zdjęcie? Możliwości są właściwie nieograniczone. Oznacza to, że można je dowolnie dopasować do aranżacji wnętrza. Nie ma, więc sensu dłużej zwlekać – pora ruszać na zakupy!