kartka imieninowa

Ozdobna kartka na imieniny

Któż ze starszego pokolenia nie pamięta kartek otrzymywanych z okazji urodzin czy imienin? Z pewnością byłą to najmilsza forma życzeń otrzymywana w postaci pięknego ozdobnego kartonika z serdecznymi życzeniami, donoszona przez listonosza.

Korespondencja przesyłana droga elektroniczną

kartka imieninowa

Czasy obecne co prawda skróciły czas oczekiwania na pocztę, ale również pozbawiły większość osób dreszczyku emocji związanego ze zgadywaniem kto też pamiętał o naszym święcie. Dzisiaj, otrzymując pocztę drogą elektroniczną przeważnie od razu wiemy kto jest nadawcą, więc ekscytacja jest o wiele mniejsza.

Kartka imieninowa

Oczywiście nie można generalizować – wiele osób celebruje tradycyjną formę wysyłania kartek imieninowych, szczególnie do osób starszych, dalszych znajomych lub osób z pracy z którymi chcemy mieć dobre kontakty, a także do osób szczególnie nam bliskich którym chcemy sprawić radość.
Kartki na imieniny to bardzo ładne, ozdobne kartoniki, często z dekoracyjnie wyciętymi brzegami lub ozdobnymi okienkami, oraz ze złoceniami. Umieszczone na nich zdjęcia lub grafika w postaci kwiatów w różnych formach takich jak: bukiety, pojedyncze róże lub girlandy kwiatów, z pewnością wywołają uśmiech na twarzy solenizanta; ważny jest też dodany okolicznościowy napis oraz serdeczne życzenia, które wzbudzą miłe wzruszenie i wdzięczność za pamięć o tym ważnym dla solenizanta dniu. Więcej ofert znajdziesz tutaj.

Wysyłając kartkę imieninową pocztą tradycyjną trzeba pamiętać o nadaniu jej na kilka dni przed datą imienin gdyż wtedy będziemy mieć gwarancję, że kartka dojdzie na czas.