tshirt prosto

Moda Prosto

Koszulki PROSTO to must have każdego szanującego się fana stylu ulicznego. Szał otwarciem sklepu odzieżowego Prosto Wear był dodatkowo spotęgowany faktem, iż jego założycielem jest Wojciech Sosnowski, znany w środowisku hip-hopowym pod pseudonimem Sokół. Dla wielu ludzi, jest on prekursorem tej muzyki w Polsce. Nic więc dziwnego, że produkty jego firmy są rozchwytywane od wielu lat.

Moda na modę

Zakupy online stały się w Polsce zjawiskiem powszechnym. Każda szanująca się firma odzieżowa powinna mięć oprócz sklepu stacjonarnego, również stronę internetową, dzięki czemu może dotrzeć do dużej fali odbiorców. Firma Prosto Wear podeszła do tego tematu bardzo profesjonalnie. Aby zainteresować oko odbiorców, stworzyli stronę, która charakteryzuje się prostą i czytelna grafiką. Nie mogło również zabraknąć chwytliwych haseł, które zainteresują każdego klienta. Dzięki porządkowi, który panuję na stronie sklepu, mamy gwarancję, że z łatwością znajdziemy naszą upragnioną koszulkę prosto. Świetne ceny na koszulki prosto oferuje również sklep Braggashop: https://www.braggashop.pl/koszulki-prosto-cat-36. Dodatkowo, mamy możliwość zakupu produktów z outletu po okazyjnych cenach. Dla zainteresowanych, jest również zakładka news i TV gdzie można sprawdzić co nowego szykuję się w firmie PROSTO.

Hołd dla ulicznej kultury lat 90.

Stworzona w całości męska kolekcja Spring 2019 od Prosto, to nowoczesne spojrzenie na colorblock.
Jest to wehikuł czasu dla ulicznej kultury lat 90. oraz koszulek, które oddają rapowy klimat tamtej dekady. Kolekcja ta, w niesamowity sposób łączy czasy przeszłe z teraźniejszymi.