gadzety

Firma na ulicy

Z większym budżetem na marketing można pokusić się o świetną formę reklamy dostępną w każdym sklepie reklamowym – druk wielkoformatowy może sprowadzić do firmy naprawdę wielu potencjalnych klientów, którzy widząc ofertę na banerze przy ulicy podświadomie zakodują sobie w głowie, ze warto się tam udać po określony przedmiot.

Podłoga ścieżką do celu

Dobry sklep reklamowy na pewno posiada w swojej ofercie naklejki podłogowe, które indywidualnie zaprojektowane i wykonane na wymiar będą prowadzić do siedziby firmy biegnąc od wejścia do domów handlowych aż pod same drzwi salonu firmowego. Drugim, podobny pomysłem jest oklejanie ścian sugestywnymi strzałkami zachęcającymi do podążania w danym kierunku. Zaś przyklejanie na słupach śmiesznych informacji nakierowujących potencjalnych klientów na daną firmę to już w ogóle strzał w dziesiątkę.
Zobacz inne sposoby reklamowania Twojej firmy.

Tapeta

Oferowanie darmowych tapet na telefon czy do komputera to jedno, ale wytapetowanie ściany budynku reklamą firmy to już jest coś. Wiele jest sklepów reklamowych, które mogą zaoferować druk wielkoformatowy tego typu – jest to faktycznie spory koszt, ale ilość ludzi, która zobaczy reklamę jest ogromna. Jadąc autobusem, idąc na spacer czy po zakupy, przejeżdżając obok rowerem – jest mnóstwo sytuacji, gdzie wystarczy, że potencjalny klient tylko rzuci okiem na ogromną ścianę i już gdzieś tam w głowie zapamiętał, że po jakąś konkretną rzecz warto się udać właśnie do tej konkretnej firmy.