Casio Edifice: sportowa jakość zamknięta w zegarku

Zegarki Casio Edifice to gama najwyższej klasy zegarków sportowych, wśród których każdy może znaleźć swój wymarzony model. Nie wolno również zapomnieć o tym, że – oprócz rozległego asortymentu – seria Edifice ma także szeroki zakres cenowy od 250 złotych nawet aż do kilku tysięcy złotych.

Seria zegarków Casio Edifice, czyli dlaczego są uważane za najlepsze?

Zegarki Casio Edifice zostały zaprojektowane z uwagą nawet o najdrobniejsze szczegóły. Mowa tutaj między innymi o niezwykłym stopniu zaawansowania technologicznego oraz indywidualnych funkcjach. Seria ta została wyposażona w bransolety wykonane ze stali szlachetnej, jednakże niektóre modele mają skórzane paski.

 

Ze stali szlachetnej wykonano również kopertę, która – jak przystało na zegarki sportowe – jest odporna na wszelkie uszkodzenia oraz korozję. Każdy zegarek z serii Edifice posiada mineralne utwardzane szkiełko, które nie poddaje się zarysowaniom i pęknięciom.

 

Co więcej, zegarki Casio Edifice są również odporne na wodę aż do stu metrów, to umożliwia wygodne korzystanie z nich, bez obawy o jakiekolwiek zachlapania. Czasomierze zegarków posiadają wskazówki i indeksy pokryte farbą pochłaniającą promienie słoneczne, co sprawia, że w zacienionych pomieszczeniach ta emituje światło, pozwalając na swobodne odczytywanie godziny. Oprócz tego, zegarki są także wyposażone w alarmy, funkcje drzemki oraz chronografy, które liczą czas od jednej tysięcznej sekundy do nawet 24 godzin.