Zegarki sportowe do zadań specjalnych

To właśnie mężczyźni najczęściej wybierają zegarki sportowe i nie zawsze chodzi tylko o czasomierz dla sportowca. Świetnie sprawdzają się też jako dodatek do stroju codziennego. Odważniejsi panowie śledzący najnowsze trendy, wiedzą też, że zegarek sportowy z powodzeniem można skomponować nawet z garniturem na pół oficjalne okazje, gdy chcą wyglądać nonszalancko i ekstrawagancko.

W grupie zegarków sportowych znajdziemy modele w pełni profesjonalne np. przeznaczone do uprawiania sportów wodnych oraz te o sportowej funkcjonalności, które możemy nosić na co dzień.

Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i zależny Ci na funkcjonalności, wybierz model z przydatnymi funkcjami jak stoper, pulsometr, GPS czy timer. Zaawansowane modele oferują też liczenie kalorii lub kroków.

Jeśli lubisz sportowy styl, ale zegarem ma sprawdzić się również w codziennych czynnościach czy pracy, warto zwrócić uwagę na modele sportowe casualowe. Są one wyposażone w przydatne funkcje, jednak ich wygląd jest mniej sportowy i łatwiej dopasować go do codziennego ubioru.

 

Zegarek sportowy czy smartwatch?

Smartwatch to nowoczesne urządzenie o wyglądzie i funkcji zegarka jednak wyposażone w dodatkowe możliwości, z których kluczowa jest możliwość sparowania go z telefonem komórkowym.

Jeśli dodatkowo skorzystamy z jednej z wielu aplikacji dedykowanych dla uprawiających sport, da nam to możliwość kompleksowego śledzenia i planowania treningów i wielu parametrów swojego ciała.