Jak zadbać o swoje paznokcie?

Dłonie są tym elementem kobiecego ciała, na który każdy zwraca uwagę. Aby prezentowały się one rzeczywiście przepięknie, nie tylko ich skóra powinna być zadbana, ale także znajdujące się na niej paznokcie. Jak zatem zapewnić im fantastyczny wygląd?

przykład wykonanego manicure hybrydowego

Właściwa dieta

Nawet najlepiej wykonany manicure hybrydowy Warszawa nie zastąpi kobiecie tego, co może jej dać właściwie zorganizowana dieta. Musi być ona bogata w zdrowe kwasy tłuszczowe (znajdujące się w orzechach oraz olejach roślinnych), a także w witaminy A, C i E, wpływające na wygląd całego ciała.

Odpowiednia pielęgnacja

Nawet paznokcie należy odpowiednio pielęgnować. Przynajmniej raz na kilka miesięcy warto odpuścić sobie ich malowanie i przez ten czas codziennie nakładać na nie regenerującą odżywkę. Na wygląd płytki pozytywnie zadziała także regularne nawilżanie dłoni. Do tego celu można zastosować zwykły krem do rąk.

Specjalistyczne zabiegi

Piękne paznokcie można też sobie zapewnić przy pomocy specjalnych zabiegów kosmetycznych. Dzięki manicure’owi hybrydowemu Warszawa każda kobieta może w szybki i prosty sposób uzyskać dowolną długość płytki i zapewnić jej blask oraz stylowy wygląd. Hybrydy są w końcu prawdziwym hitem ostatnich miesięcy.