pamiątka chrztu świętego

Pamiątki na chrzest dla dziecka

pamiątka chrztu świętegoPamiątki na chrzest są najróżniejsze. Rodzice sami proszą o konkretne podarunki, a czasem goście sami wychodzą z inicjatywą i kupują najróżniejsze rzeczy. A Wy co dokładnie byście wybrali dla dziecka na tak wyjątkową i podniosłą chwilę? Co byście zdecydowali się kupić?

Na długie lata

Pamiątka Chrztu Świętego jak  powinna być na długie lata. I małe dziecko powinno mieć z niej jakiś pożytek. Chociażby niech będzie to sztabka ze złota. Czy wiecie, że można zamówić sztabkę ze złotka, która będzie miała specjalny grawerunek na okazję Chrztu Świętego? Taka sztabka kosztuje kilkaset złotych, jak również kilka tysięcy złotych. Sami decydujecie, za ile będziecie chcieli ją kupić. Trzeba jednak przyznać, że jest to trafiona inwestycja, z której w przyszłości dziecko śmiało będzie mogło skorzystać. Jeżeli jednak nie chcecie, aż tak szaleć z pieniędzmi to poszukajcie innej, ale wartościowej pamiątki na chrzest.

Za kilka lat

Świetnie w tym momencie sprawdzają się kompletny ze złota lub komplety ze srebra. Można zamówić dla takiej małej istotki specjalne bransoletki, czy też łańcuszki (dla dziewczynki w wersji z kolczykami), które będzie mogła dopiero nosić za kilka lat. Trzeba przyznać, że pomimo tego, iż prezent poleży trochę w szafie nie używany, to śmiało będzie mogło z niego skorzystać za kilka lat. Postarajcie się zamówić coś delikatnego, coś subtelnego, coś tak niewinnego, jak samo dziecko, które będzie miało chrzest.