dobra impreza to podstawa udanej integracji

Impreza integracyjna w Krakowie – pomysły i inspiracje

Wybierając miejsce na imprezę integracyjną często wiele firm decyduje się na Kraków. Bogata oferta kulturalno-rozrywkowa sprzyja organizacji takiego wydarzenia w tym mieście. Nie trzeba przy tym nastawić się jedynie na wspólne zwiedzanie, ponieważ Kraków oferuje o wiele więcej.

Zastrzyk adrenaliny

Team buildingowe imprezy integracyjne nie muszą odbywać się w restauracji czy klubie. Może być to aktywnie spędzony czas. Dobrym pomysłem mogą być spływy kajakowe na sztucznie stworzonym torze do kajakarstwa górskiego. Wspólne wiosłowanie w pontonie z pewnością scali całą ekipę, która wespół w zespół będzie pracować by nurt nie wyrzucił ich z pontonu.

Kolacja w ciemnościach

Dobrym pomysłem na imprezy firmowe i integracyjne (więcej – see4business.com/imprezy-integracyjne-firmowe) może być również kolacja w ciemnościach. Popularny trend jest źródłem świetnej rozrywki i możliwości wyostrzenia zmysłów. W takiej scenerii trzeba kierować się wyłącznie instynktem. Takie doświadczenie może przydać się w negocjacjach biznesowych, jak i codziennej pracy, gdzie często trzeba kierować się intuicją. To dobry pomysł na poznanie partnerów biznesowych w nietypowych okolicznościach, w których panuje mniejsze skrępowanie i bardziej swobodna atmosfera.

Prosty pomysł zawsze zda egzamin – przejażdżka limuzyną po Krakowie

W niewielkiej firmie można zorganizować także przejażdżkę limuzyną po Krakowie. Szczególnie wieczorem Kraków zachwyca podświetloną zabytkową zabudową, którą można zobaczyć z innej perspektywy niż w ciągu dnia, kiedy w kolejkach stoi wielu turystów, a w każdym miejscu gromadzą się tłumy. Na koniec można zajechać z pompą pod jeden z krakowskich klubów i tam kontynuować zabawę.