Najnowsze modele telefonów Apple

Firma Apple podbiła rynek już bardzo dawno, ale wciąż nie przestaje zadziwiać swoich najwierniejszych fanów i każdego roku wypuszcza coraz to nowsze modele telefonów, które z miejsca stają się prawdziwymi hitami. Aby mieć możliwość otrzymania telefonów Apple od razu po premierze, trzeba zapisać się na listę oczekujących i cierpliwie czekać nawet kilka tygodni! Fanów marki to jednak nie zraża, ponieważ zgodnie uznają, że są to najlepsze telefony na świecie, a system operacyjny IOS, znacznie przewyższa Androida.

Jakie telefony Apple są najchętniej kupowanymi w tym roku?

Zdecydowanie należy wspomnieć, że pod koniec 2017 roku, na rynku ukazały się dwa kolejne modele, czyli Iphone 8 i Iphone X. O ile Iphone 8 można było zakupić w sklepach firmowych w miarę od ręki, o tyle z Iphone X był mały problem. Producenci wypuścili na rynek zbyt mało modeli i kolejni chętni na zakup, musieli czekać na dokonanie transakcji nawet kilka, kilkanaście tygodni.

Czym przede wszystkim charakteryzują się te dwa telefony?

O ile Iphone 8 jest raczej kontynuacją serii, Iphone X jest czymś zupełnie nowym, telefonem, którego do tej pory nie było na rynku. Bardzo oryginalny jest już sam ekran telefonu. Jego wyświetlacz pokrywa praktycznie całą jego powierzchnię. Producenci Apple zrezygnowali także ze słynnego przycisku home touch i postawili na gładką taflę szkła. Jest to bardzo innowacyjne zastosowanie, które pozwala cieszyć się jakością oraz odpowiednim rozmiarem oglądanych treści. Idealny telefon dla wszystkich fanów prostoty, wystarczy zapoznać się z ofertą sklepu At-Outlet.