Trwała depilacja bez bólu?

Domowe usuwanie owłosienia z ciała lub okolic twarzy jest zazwyczaj bolesne lub nieskuteczne. Nawet najlepsze maszynki, czy też woski nie usuną niechcianych włosów na stałe. Już po kilku dniach problem powróci, a dodatkowo możemy nabawić się podrażnień.

Na szczęście w dzisiejszych czasach możliwa jest permanentna depilacja bez dolegliwości bólowych. Fotodepilacja IPL (do obejrzenia tutaj) nie jest zabiegiem dla wszystkich, jednak prawidłowo przeprowadzony daje spektakularne rezultaty.

zdjęcie zabiegu depilacji IPL

Dla kogo IPL?

Ta metoda stałej depilacji polecana jest dla osób, które pragną usunąć niechciane owłosienie z danego obszaru ciała lub twarzy. Oczywiście musimy pamiętać, że za pomocą fotodepilacji nie usuniemy trwale wszystkich włosków. Pomimo tego zredukujemy ich ilość o około 90%.

Z zabiegu raczej nie będą zadowolone osoby o jasnych lub cienkich włoskach. Najlepsze efekty występują w przypadku ciemnego i grubego owłosienia.

Czy zabieg jest drogi?

Koszt całkowity usunięcia owłosienia zależy od obszaru ciała, a także ilości zabiegów. Ceny fotodepilacji rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych za zabieg. Najczęściej musi być on powtórzony około 3/4 razy. Tylko wtedy osiągniemy zamierzony efekt i pozbędziemy się problemu na zawsze.