antyrama wisząca nad łóżkiem w salonie

Antyramy znów modne

Kropkę nad i w urządzaniu wnętrza stanowi jego dekorowanie. To właśnie elementy dekoracyjne nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. Ważne by dekoracje były dobrane tak byśmy dobrze się w nich czuli. Tanim sposobem na dekorowanie ścian we wnętrzu są antyramy.

Antyramy wracają do łask

Najczęściej spotkać je można w gabinetach, budynkach użyteczności publicznej. Antyramy ze względu na swoją niską cenę są produktem bardzo masowym. Rzeczą typową dla tych obiektów jest umieszczanie dyplomów, certyfikatów właśnie w antyramach. W naszych domach antyramy najczęściej chronią zdjęcia rodzinny. Na początku XXI wieku były ogromnie popularne, znajdowały się w niemal każdym polskim domu. Z czasem ustąpiły na popularności tradycyjnym produktom posiadającym ramy. Dzisiaj znów wracają do łask.

Doskonała ozdoba ścienna

Powrót antyramy w naszych wnętrzach wynika z pewnością z ogromnej popularności plakatów jako ozdób ściennych. Plakaty przedstawiające co tylko nam się zamarzy począwszy od krajobrazów a skończywszy na zwierzętach najlepiej prezentują się za taflą szkła. Antyrama – taka: https://www.galeriaplakatu.com/antyramy jest też zresztą doskonałym sposobem na to, by zaprezentować swoje własne prace- rysunki czy kolekcje roślin.

Antyramy w salonie

Antyramy mogą mieć dobre zastosowanie w pokoju nastolatka. To dobre miejsce na umieszczenie ważnych notatek, które będą przypominać wzory czy inne naukowe sentencje. Nic też nie stoi na przeszkodzie by antyramy znalazły się w bardziej oficjalnej części domu- salonie. Gdy brakuje nam pieniędzy na tradycyjne ramki na zdjęcia, postawmy na antyramy. Grafika, plakat, jeden wybrany przez nas motyw, czy zdjęcia architektury nadadzą nudnemu wnętrzu wyrazistego wyrazu. Antyramy mogą pełnić rolę nowoczesnej galerii. Co najważniejsze gdy ich wygląd zacznie nas nudzić wystarczy jedynie wymienić stare obrazy i plakaty.