Portfel damski idealny na wiosnę i lato

Obecnie w sklepach znaleźć można bardzo szeroką ofertę damskich portfeli i portmonetek. Co roku w modzie są nowe modele. Po jaki portfel damski warto więc sięgnąć w kolejnym sezonie wiosna/lato?

Stylowy dodatek – portfel damski

Dla wielu kobiet zakup portfela wcale nie jest taki łatwy. To w końcu dodatek, który wykorzystywany jest nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Sięga się po niego przy każdych zakupach. Dla wielu osób portfel ma jedynie funkcję praktyczną, ale inni uważają go za bardzo ważny dodatek.

Modne wzory

W tym sezonie modne są portfele i portmonetki z ciekawymi dodatkami. Mogą być to świecki oraz błyszczące kamienie. Wielu producentów stawia na motywy kwiatowe i zwierzęce. W tym przypadku wiele zależy od osobistych preferencji. Jeśli torebka jest stonowana i monochromatyczna można pokusić się o nieco ciekawszy i odważniejszy wzór. W przeciwnej sytuacji lepiej postawić na spokojny portfel.

Na jaki materiał się zdecydować?

W tym sezonie prawdziwym  hitem są portfele damskie od Ecarla zamszowe i jeansowe. Jednak nie pasują one do  każdej osoby. O wiele bardziej uniwersalnym rozwiązaniem są portfele wykonane ze skóry, najlepiej w kolorze czerni lub granatu. Mimo to w modzie od kilku lat królują portfele kolorowe, utrzymane w soczystych, intensywnych barwach. Odważne panie mogą zdecydować się na modny kolor w odcieniu fuksji lub intensywnej żółci. To doskonała propozycja na wiosnę i lato.