Różne rodzaje zaproszeń na ślub

Obecnie wybór zaproszeń ślubnych w sklepach jest tak szeroki, że wybór konkretnego wzoru nastręcza młodym parom wiele trudności. Wybierając konkretne zaproszenia, warto kierować się motywem przewodnim ślubu, własnym gustem oraz możliwościami finansowymi – ceny zaproszeń bywają bardzo zróżnicowane.

Zaproszenia ślubne z humorem

Ostatnimi czasy wiele par decyduje się na zaproszenie gości na ślub w sposób żartobliwy i pełen luzu. W tym celu kupują oni zaproszenia ślubne z humorem: https://z-milosci.pl/kategoria/zaproszenia/zaproszenia-lolki Dzięki temu mogą już na etapie planowania ślubu wywołać uśmiech na twarzach zaproszonych gości. Warto wspomnieć o tym, że zaproszenia z jajem przybierają różna formy – czasem jest to śmieszny rysunek, czasem komiks, a czasem zabawne wierszyki.

Zaproszenia ślubne w stylu folk

Ostatnimi czasy bardzo modny i popularny staje się styl folk. Na urządzenie wesela w ludowym stylu decyduje się wiele par. Dlatego też w sklepach papierniczych dostać można wiele wersji zaproszeń nawiązujących do tej stylistyki. Często są one zdobne w ludowe, kolorowe motywy, czasem przybierają formę wycinanek. Aby podkreślić ich ludowy charakter, można przewiązać je jutowym sznurkiem. Zaproszenia w tym stylu można także wykonać ręcznie, chociaż wymaga to sporego nakładu pracy.

śmieszne zaproszenie ślubne