Duży wybór telefonów Galaxy S7 na prezent gwiazdkowy

Nadchodzą wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia. Ich nieodłączną tradycją jest obdarowywanie się prezentami. Dla wielu osób wymarzonym prezentem jest smartfon. Kto chce sprawić bliskiej osobie telefon z wyższej półki, a nie może sobie pozwolić na zakup najnowszego modelu, może nabyć któryś poprzedni model. W przypadku flagowej serii Samsung jest to model Galaxy S7. Telefony te wciąż są dostępne na rynku, pomimo tego, że na rynek została wypuszczona już edycja S8.

Samsung Galaxy S7 – topowy telefon za mniejsze pieniądze

Od premiery smartfona Samsung Galaxy S7 minęło już około roku, więc to wciąż wysokiej klasy telefon, który w żadnym wypadku nie może być uznany za przestarzały. Jest on równie dobry jak jego następca, a jest zdecydowanie tańszy. Taka jest kolej rzeczy, gdy na rynku pojawia się nowszy model. Ponadto, w serii Galaxy S7 jest kilka różnych modeli, a każdy z nich w różnej kolorystyce, dzięki czemu można dopasować telefon do preferencji użytkownika. Czy będzie to podstawowy model Samsunga Galaxy S7 Black czy atrakcyjny wizualnie Samsung Galaxy S7 Edge Silver, na pewno sprawi osobie obdarowanej dużo radości.

Galaxy S7 Black czy Galaxy S7 Edge Silver?

We flagowej serii Galaxy S jest do wyboru kilka różnych smartfonów. Podstawowa seria to standardowy model, a podstawowa wersja kolorystyczna to Galaxy S7 Black. Osoby, które chciałyby mieć bardziej ekstrawagancki smartfon mogą liczyć na to, że pod choinką znajdą model z zakrzywionym ekranem, który jest patentem Samsunga, czyli Galaxy S7 Edge Silver. Ten drugi wyróżnia się nie tylko wśród telefonów tej koreańskiej firmy, ale również wśród wszystkich smartfonów dostępnych na rynku.