Torebki i plecaki damskie

Nie ma chyba kobiety, która nie miałaby w swojej szafie ani jednej torebki. Ich zaletą jest fakt, że są one dodatkami nie tylko eleganckimi i oryginalnymi, ale są także praktyczne, umożliwiając swojej właścicielce posiadanie zawsze pod ręką najpotrzebniejszych rzeczy. Ostatnimi czasy na sklepowych półkach coraz częściej można spotkać także plecaki damskie, występujące w wielu wzorach i kolorach.

Torebki na co dzień
Torebka na co dzień powinna być wygodna i umożliwiać szybkie rozeznanie się w jej wnętrzu. Dlatego bardzo praktyczne są modele posiadające dużą ilość przegródek i kieszonek. Panie, które mają tendencję do posiadania chaosu we wnętrzu swojej torebki, mogą zastanowić się nad kupnem specjalnego organizera, który umożliwi utrzymanie w niej porządku.

Jeśli chodzi o codzienne poruszanie się po mieście, damskie plecaki są znakomitym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki temu, że trzymają się na szelkach, pozostawiają całkiem swobodne ręce i w żaden sposób nie ograniczają ruchów.

Torebki na wieczór
Wieczorowe torebki coraz częściej przypominają biżuteryjne gadżety, a nie tradycyjne torebki. Zazwyczaj przybierają one formę małego pudełka lub trzymanej w rękach kopertówki. Panie preferujące przewieszanie torebki przez ramię, mogą zdecydować się na model wyposażony w delikatny, złoty łańcuszek.

Torebka na wieczór z reguły jest niewielkich rozmiarów, dlatego mieści tylko najpotrzebniejsze rzeczy – takie jak telefon, pomadka czy zapasowe rajstopy.