Komfortowa bielizna karmiącej mamy

stanik linii Mamabel

Jeśli jesteś karmiącą mamą, która potrzebuje wygodnej i subtelnej bielizny wybierz wzór, który świetnie sprawdzi się w tym okresie. Jak to zrobić? Ten poradnik zdecydowanie Ci pomoże.

Jest w czym wybierać

W sklepach z bielizną czekają na przyszłe mamy między innymi: balkonetki, pełne biustonosze, bardotki itp. Przed udaniem się na zakupy dobrze zastanówmy się do czego ma służyć wybrany biustonosz. Czy potrzebny jest nam tylko i wyłącznie na ten okres karmiący? A może chcemy go również używać później? Wówczas staniki Triumph Mamabel: https://triumfomania.pl/mamabel sprawdzą się idealnie.

Odpowiedni

Jeżeli nie znamy swoich dokładnych rozmiarów, weźmy zwykłą miarkę krawiecką i zmierzmy obwód pod biustem oraz w biuście. Wymiary zabierzmy ze sobą do sklepu i pokażmy je ekspedientce. To zdecydowanie skróci czas poszukiwań idealnego stanika oraz pomoże dobrać prawidłowy biustonosz.

tylna część stanika Mamabel

Dobre samopoczucie to podstawa

Te cechy również są ważne – nawet przy wyborze stanika. Tak jak wspomniano powyżej, jeżeli jesteś mamą karmiąca niemowlę – musisz mieć wygodny, miękki i komfortowy biustonosz rozpinany, który umożliwi dostęp do piersi kiedy będzie taka konieczność. Jednak nie rezygnuj w tym okresie z kobiecości i stylu. I tak np. staniki Triumph Mamabel występują w różnych kolorach: czarnym, białym i cielistym oraz wykonane są z dobrych jakościowo materiałów. Wyglądają niezwykle kobieco i stylowo.