Ślubna gorączka

Najpierw cudowne zaręczy a później – cudowne chwile polegające na zorganizowaniu imprezy na kilkadziesiąt osób (co najmniej!). Proste? Nie koniecznie. Miłe? Oczywiście! Choć w organizowaniu ślubów bardziej angażuje się przyszła Pani Młoda – wiadomo: kwiatki, wstążki, serduszka, koronki – to wszystko domena kobiet i ich romantycznej duszy – to jednak i mężczyźni pragną, by ich wspólne święto było wspominane latami.

Zaproszenia ślubne eko:

https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/eko/ (zobacz przykłady)

oraz rustykalny, naturalny wystrój sali; delikatne dodatki – to wszystko ostatnimi czasy króluje wśród trendów weselnych. Przepych i mocne kolory ustępują coraz częściej szarości, bieli, beżowi i innym pastelowym kolorom. I jest w tym coś pięknego. Rustykalny styl sprawia, że wesele nabiera delikatności i sielskiego charakteru. Dodatkowo wszystko wygląda niesamowicie naturalnie, co na pewno przypadnie do gustu wszystkim gościom weselnym.

Wszelkie akcesoria weselne (zaproszenia, winietki, serwetki, zawieszki, klatki na świece, bukiety…) – które dodatkowo wykonane są z naturalnych produktów bądź takich, które można pozyskać np. z recyklingu – nadają charakteru takim imprezom. Sprawiają, że dzień ślubu dla Młodych oraz ich gości jest jeszcze bardziej wyjątkowy.