Boho – klasyczny styl w oryginalnym wydaniu

Boho zagościł w Polsce na dobre. Coraz więcej wnętrz urządza się właśnie w tym stylu, boho gości także w sklepach i na wybiegach. Co więcej, niektóre pary decydują się na oryginalny wystrój sali weselnej, a także na zaproszenia ślubne boho, które nie tylko są niezwykle modne, ale jednocześnie wyróżniają się spośród klasycznych zaproszeń, jakie zazwyczaj otrzymują goście.

Znane wzory w nowym wydaniu

Styl boho wykorzystuje takie motywy, które na ślubach goszczą już od dawna – są więc kwiaty, piórka, elementy zwierzęce. Jednocześnie styl boho pozwala nadać wszystkim tym motywom zupełnie innego, oryginalnego charakteru. Ciekawe połączenia kolorystyczne, przywodzące na myśli hippisowski styl, rustykalne akcenty czy trójwymiarowe elementy takie jak doklejane piórka czy koraliki – to wszystko sprawia, że zaproszenia ślubne boho stanowią elegancką, a jednocześnie oryginalną alternatywę dla klasycznych ślubnych zaproszeń.

Ekologicznie

Większość zaproszeń typu boho drukowana jest na specjalnych, ekologicznych kartkach. Często też wkład z treścią zaproszenia naklejany jest na brązowym papierze, mającym nadać całości rustykalnego charakteru. Popularnym rozwiązaniem jest także udekorowanie kartki kokardką ze sznurka.