Tradycjonalizm w nowoczesnym wydaniu

Moda przemija, zmieniają się trendy i przyzwyczajenia. Jeden sezon wita nas modą na metroseksualizm, następnie króluje nieogolony drwal.

Wybory i decyzje pozostają kwestią indywidualną, pewne jest natomiast, że nasi przodkowie, w zależności od epoki, z której pochodzą, mogliby być bardzo zdziwieni panującą obecnie modą lub odwrotnie- poczuć się niemal jak „u siebie”.

Przez wiele lat gładkie, ogolone twarze dominowały na okładkach i w filmach. Moda na zarost- po latach nieobecności i zapomnienia- wróciła ze zdwojoną siłą i z całym arsenałem przyborów, kosmetyków oraz gadżetów.

Każdy dbający o zarost mężczyzna ma swój ulubiony zestaw do golenia. Może to być zwykła maszynka elektryczna i balsam, może to być też pianka i maszynka z wymiennymi ostrzami. Do łask wraca jednak tradycyjne golenie- przy pomocy brzytwy, z użyciem specjalnego pędzla i odpowiedniego kremu. Tradycjonaliści, którzy korzystają z usług profesjonalnych salonów, nie zawsze mają czas na wizytę u golibrody. Dlatego wspaniałym prezentem dla każdego mężczyzny dbającego o wygląd będzie tradycyjny, pięknie opakowany i skomponowany zestaw do golenia, który nie tylko pomoże w łatwym opanowywaniu zarostu, ale też stanowił będzie efektowny element w łazience.